Zniżka na nocleg w Beskidach. Dom Leśny zaprasza.

- Wygasa:

0 komentarzy

działa 100%
This offer has expired.
Kod:

Szczegóły kuponu

Ważne:

– Bon zniżkowy ważny jest od 01.12.2011 do 23.12.2011 oraz od 03.01.2012 do 31.03.2012 i obejmuje:
– 10% zniżki na nocleg z wyżywieniem (śniadania i obiadokolacje)
– dzieci do lat 3 gratis
– rezerwacja pod numerem: tel. 515 296 166

U podnóża góry Rachowiec nad rzeczką Czarna Soła znajduje się miejscowość Sól Kiczora. Właśnie tu, niedaleko Zwardonia, ulokowany jest przytulny pensjonat Dom Leśny. Okolica obfituje w malownicze górskie plenery, las i potok, dzięki którym można się zrelaksować na łonie przyrody, a rodzinna atmosfera pensjonatu z domowymi posiłkami wzmaga odprężenie. Można tu także zorganizować wczasy rodzinne, imprezy i spotkania firmowe, wycieczki szkolne, obozy sportowe i różnego rodzaju imprezy okolicznościowe.

Do Leśnego można dojechać wszelkimi środkami lokomocji, a bliskość rowerowych i pieszych tras turystycznych oraz wyciągów narciarskich powodują że obiekt jest atrakcyjny niezależnie od pory roku. W ofercie znajduje się 27 miejsc noclegowych w 2, 3 i 4 osobowych pokojach z pełnym węzłem sanitarnym. Dom wczasowy Leśny to także smaczne domowe posiłki, ale i możliwość skorzystania z w pełni wyposażonej kuchni, lodówki i grilla z altaną, a także góralskiej wiaty z miejscem na ognisko.

Do dyspozycji gości Leśny posiada też świetlicę z telewizją satelitarną i grami różnego rodzaju. Pozostałe atrakcje to wypożyczalnia nart, rowerów, dowóz na wyciąg oraz instruktarz nauki jazdy na nartach. Dowodem niezwykłej dbałości o klienta jest możliwość skorzystania z pokojów specjalnie przygotowanych dla osób z alergiami, gdzie powietrze jest nawilżane, jonizowane, jodowane i specjalnie filtrowane z kurzu, roztoczy etc.

Leave a Reply