Rabat na noclegi w Vital & Spa Resort Szarotka w Zieleńcu

- Wygasa:

0 komentarzy

działa 67%
This offer has expired.
Kod:

Szczegóły kuponu

Ważne:

– bon zniżkowy ważny w terminie od 20.11.2011 do 20.12.2011. oraz od 10.03.2012 do 20.11.2012
– rabat nie łączy się z innymi zniżkami i promocjami
– bon upoważnia do 10% zniżki od ceny dnia na nocleg ze śniadaniem
– dzieci do lat 4-bezpłatny nocleg w pokoju rodziców
– dostawka w pokoju-85zł
– łóżeczko dla dziecka-35zł
– korzystanie z kompleksu basenowego z sauny suchej, mokrej i fitness Vital & Spa Szarotka
– rezerwacja telefoniczna 074 86 97 100

Szarotka to ekskluzywne SPA, położone w południowo-zachodniej Polsce, na wysokości 800 – 960 m n.p.m. w paśmie gór Orlickich, w Zieleńcu. Goście mogą skorzystać z przytulnych pokoi, nacechowanych wysmakowanymi proporcjami. Pokoje te dostępne są w dwóch standardach: superior i prima.

Szarotka dysponuje także różnymi formami rozrywki dla swoich klientów, np. Music Bar – lokal zainspirowany dokonaniami artystycznymi Milesa Daviesa, gdzie zorganizować można różego rodzaju imprezy firmowe, a zimą serwowana jest tam kuchnia włoska z pizzą na czele, w każdy piątek i sobotę (od 25.22.2011) można potańczyć w dyskotece „5”, do dyspozycji gości hotelowych są także basen, sauny, jacuzzi i siłownia.

W Szarotce znajduje się też sala konferencyjna, która może pomieścić 200 osób. W skład wyposażenia sali wchodzą flipchart, ekran i rzutnik multimedialny.

Zieleniec to niebywałe zimowe plenery, którymi można się cieszyć będąc gościem Szarotki, a zimowe szaleństwa można odreagować w otwartym niedawno VITAL & SPA. Wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, także można liczyć na regenerację sił, poprzez spacery na licznych szlakach pieszych i rowerowych, znajdujących się w Zieleńcu. Program VITAL & SPA również efektownie przyczyni się do poprawy kondycji. Lokalizacja ośrodka pozwala na letnią i jesienną eksploatację Ziemi Kłodzkiej i malowniczego pogranicza polsko-czeskiego. W alternatywie zaś Szarotka dysponuje zestawem atrakcji kulturalnych i rozrywek wpisanych w letni kalendarz imprez w Zieleńcu, co z pewnością uszczęśliwi zarówno dzieci, jak i rodziców.

Leave a Reply